melek_kocluguYASEMİN FULYA ATMACA İLE MELEK KOÇLUĞU DANIŞMANLIĞI VE GEÇMİŞ ŞİFALANDIRMA BİREYSEL ÇALIŞMALARI

Yardıma ihtiyaç duyduğumuzda en büyük yardımcılarımız MELEKLERDİR. Melek uyumlaması ve meleklerle çakra açma çalışmaları ile geçmişten getirdiğiniz bağlarınızı keşfedecek, meleklerinizden gelen yardımlarla bu bağların oluşturduğu kısır döngüleri aşmada önemli adımlar atacaksınız.

Melek enerjisi ile çalışmalara devam ettikçe doğal olarak kendi tarzınızı geliştirecek ve meleklerinizden doğrudan yardım alabileceksiniz.

EĞİTMEN: Yasemin Fulya ATMACA
SÜRE : 2 Saat
TARİH: Belirlenmedi
ÜCRET: Merkezimizden bilgi alınız.

Derin Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır.Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de Melek Koçluğu hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0530 240 49 69 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@derinyasamakademisi.com adresine yazabilirsiniz.