para_haritasiDeneyimlerimizin sonucunda pek çok bilgi ve beceriye sahip olabiliriz ancak "PARA HARİTAMIZ" başarıya ve kazanmaya kurgulanmamışsa istemesek de sıkıntı ve zorluk yaşamaya devam ederiz.
Bazılarımız kolaylıkla başarı ve bolluk içinde yaşarken kimimiz yaşam boyu ekonomik sıkıntılardan kurtulamaz. Neden böyle oluyor? Diyorsanız Birlikte bolluk ve bereket farkındalığınızı geliştirmeye ne dersiniz? Bütünleyici bolluk bilinci çalışmaları ile Evrenin bereketine yolculuk, Derin Nefes ile kıtlık bilincinden bolluk bilincine geçiş uygulamaları.

EĞİTMEN : Ayşe Sema ŞEN
SÜRE : 2 Saat
TARİH : Belirlenmedi
ÜCRET: Merkezimizden bilgi alınız.

Derin Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır. Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de Para Haritası Analizi hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0530 240 49 69 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@derinyasamakademisi.com adresine yazabilirsiniz.