cocuklarimizBizi idol olarak alan ve bize tavırlı?
Her yaptığımızı gören ve her dediğimize karşı?
Kısaca hayatımızın, huzurumuzun, refahımızın, enerji alanımızın ortakları?
Bizim enerjimizin onları nasıl etkilediğinin FARKINDA BİLE DEĞİLİZ!
Yaşadıkları süreçleri (İlk Korkular, İlk Aşk, Sınav Stresleri, Gelecek Kaygıları vb) doğru değerlendirebiliyor ve onları gerçekten anlıyor muyuz?
Bizim streslerimizin, kaygılarımızın, beklentilerimizin, onları tahrip eden virüsler olduğunun farkında mıyız?İşte şimdi Virüslerimizden Arınma Zamanı!

Çocuklarımız Boy Aynalarımız Eğitiminden Kimler Faydalanabilir?
Tüm bu sorulara ve çok daha fazlasına yanıt alacağınız bu seminere, çocukları ile iletişim sorunu yaşayan, beklenti ve eleştirileri ile çocuklarında özgüven problemi yaşatan, çocuklarının kendilerinden giderek uzaklaştığını hisseden tüm anne-babalar katılabilir.

EĞİTMEN: Raşit Sacit ŞEN
SÜRE: 1 Gün
TARİH: Belirlenmedi
SAAT: 10:00-18:00
EĞİTİM ÜCRETİ : Merkezimizden bilgi alınız.

Derin Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır.Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de Çocuklarımız Boy Aynalarımız eğitiminden faydalanmak istiyorsanız bize 0530 240 49 69 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@derinyasamakademisi.com adresine yazabilirsiniz.