karanliktan_aydinligaRuhsal Özgürleşme – Durugörüye Geçiş

Geçmişte yaşadığımız olumsuz deneyimler ruhsal, bedensel ve zihinsel olarak kayıt altına alınır. Belleğimize ve bedenimize kaydolan tüm bu deneyimler, olumsuz duygular ve negatif düşüncelerin sürekli olarak hayatımızı etkilemesine neden olur.
Utanç, Kızgınlık, Nefret, affedememek gibi pek çok duygu yaşam enerjimizin azalmasına neden olur ve yaşam kalitemizi olumsuz olarak etkiler.
Bu temel duygu tonu her nereye giderseniz ve her ne yaparsanız yapın hep sizinle birliktedir. Hiç farkına varmadığınız bu ağırlıklar (duygusal çöpler) gün gelir kendimizi gergin, endişeli, yorgun ve bitik hissetmemize neden olur.

Karanlıktan Aydınlığa Eğitiminin Faydaları Nelerdir?
Karanlıktan Aydınlığa çalışması boyunca Temel Duygu Tonunuzu fark edecek. Bilinçaltınıza, bedeninize hapsettiğiniz onlarca olumsuz duyguyu fark edecek, onlarla yüzleşecek ve kendi yüksek benliğinizle buluşup yeni bir hayata merhaba diyeceksiniz.
Altı saat süren bu eğitim boyunca bilinçaltı ve egosal kalıplarınız hakkında bilgi almanın yanı sıra nefes ve meditasyon çalışmaları ile ruhsal arınma sürecinizi izleme, içsel benliğinizle buluşma imkanı bulacaksınız.

Karanlıktan Aydınlığa Eğitiminden Kimler Faydalanabilir?
Hayatı boyunca hep aynı kısır döngülerden, üzüntü ve sıkıntı veren alışkanlık kalıplarından sıyrılmakta güçlük çeken, gerginliğinin, kızgınlığının, endişelerinin ve yorgunluğunun nedeni bulmak ve kurtulmak isteyen herkes faydalanabilir.

ÇALIŞMA ADIMLARI

  1. KUANTUM BİLİNÇLİLİK
  2. DÜŞÜNCEYİ YÖNETMEK
  3. İLK KATMANIN TESPİTİ
  4. KATMANLAR ARASI YOLCULUK
  5. KARANLIK BÖLGEYE GEÇİŞ
  6. ÖZ İLE BULUŞMA
  7. KAYNAK BAĞLANTISI
  8. HOLOTERAPİ AFFETME

Not: Seminerimiz sadece kuramsal bilgi içermeyip, uygulamalı çalışmalar içerdiğinden katılımcıların spor ve rahat kıyafetlerle gelmeleri önerilir.

EĞİTMEN: Raşit Sacit ŞEN – Ayşe Sema ŞEN
SÜRE: 1 Gün
TARİH: Belirlenmedi
SAAT: 12:00-18:00
EĞİTİM ÜCRETİ : Merkezimizden bilgi alınız.

Maksimum 12 kişi ile sınırlıdır.

Derin Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır.Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de Karanlıktan Aydınlığa eğitiminden faydalanmak ya da detaylı bilgi almak iyorsanız bize 0530 240 49 69 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@derinyasamakademisi.com adresine yazabilirsiniz.