string_enerjiString Enerji Nedir?

Maddenin en küçük parçaları (Lepton ve Quarklar) bilinenin aksine küresel parçacıklardan oluşmaz.. Dönerek titreşen SİCİM (İPLİKÇİK) lerden oluşur.Ancak Teorinin temeli olan 10-33cm boyundaki SİCİM' leri, halen Dünyada mevcut hiçbir Hızlandırıcının tespit etmesine olanak yoktur. Mevcut Hızlandırıcıların milyon kez daha büyüklerinin yapılması gerekmektedir. Bizim görebildiğimiz DÜNYA ve KOZMOS, 3 Uzay boyutu ve 1 Zaman Boyutundan ibaret olup 4 Boyutludur. DÜNYA diğer 6 Boyutu algılayamamakta ve görememektedir.

Fizikçiler, Büyük Patlama sırasında 10 Boyutun meydana geldiğini ancak 6 Boyutun yoğunlaşarak kıvrıldığını, diğer 4 Boyutun genişleyerek Bizim algıladığımız KOZMOS' un ortaya çıktığını ve 10 Boyutlu KOZMOS' un aslında iç içe olduğunu Matematik olarak açıklayabilmektedirler.
Kozmos'da mevcut bütün Madde'ler (Quark ve Lepton'lar dahil), farklı frekansta titreşen ve farklı Rezonanslar yaratan, bu SİCİM'lerin birleşmesinden meydana gelmektedir. Ve tüm Uzay-Zaman bu SİCİM'lerle doludur.Doğadaki her madde kendi gerilim düzeyine uygun STRİNGler üretir. Nasıl ki her bir yaylı çalgı ayrı bir tını, vibrasyon ile titreşiyorsa, aynı enstrümanın her bir telli de farklı vibrasyon ve tını ile titreşir.Vücudumuzu oluşturan her bir hücre de bu İplikçiklerden oluşmakta ve bir çalgının telinin yaydığı gibi kendine özgü bir titreşim yaymaktadır.

String Enerji'nin Faydaları

Danışanlarımız bizlerle;İnsan vücudunun her bir hücresi sağlıklı, aktif ve en yüksek enerji düzeyine sahip iken 68-72 Hz düzeyinde bir frekans aralığında titreşir. Bu düzeyin altında kalan frekans aralıklarında sağlığa ilişkin sorunlar yaşanmaya başlar. STRİNG enerji ile düşük frekans aralıkları düzenlenerek vücut direncinin artırılması ve böylece;Daha sağlıklı bir bedene,Daha fazla enerjiye,Daha güçlü bir bağışıklık sistemine,sahip olmak için çalışırlar.

String Enerji'den Kimler Faydalanabilir?

Düşük frekans aralıklarının düzenlenerek, vücut direncinin artırılmasını isteyenler herkes çalışmalarımızdan faydalanabilir.

EĞİTMEN : Raşit Sacit ŞEN
SÜRE: Seans
TARİH: Belirlenmedi
SAAT: 1 saat
EĞİTİM ÜCRETİ : Merkezimizden bilgi alınız.

Derin Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır.Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de String Enerji hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0530 240 49 69 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@derinyasamakademisi.com adresine yazabilirsiniz.