butuncul_yasam_kocluguBütüncül Eğitim / Akademik Başarı Koçluğu Sertifikasyon Programı

Bütüncül Eğitim / Akademik Başarı Koçluğu Nedir?Genellemeler, yargılar, çevresel faktörler, odaklanma yetersizliği, düşük motivasyon, yanlış inançlar ve yanlış biçimlendirilmiş öğrenme stratejileri gibi nedenlerle öğrenme güçlüğü çeken ya da başarısızlığın kaderi olduğunu düşünen her yaştan öğrenciye, kolay, keyifli ve kalıcı öğrenme sağlayan koçluk modelidir.

Bütüncül Eğitim / Akademik Başarı Koçluğu Sertifikasyon Programı

1.KUANTUM BİLİNÇLİLİK Varoluşun anlamı, Kader ve Enerji çalışmaları, Katmanlar ve Evrensel İlkeler – 1gün

2.İNSANI ANLAMAK
Genel Psikoloji ve Psikoterapi Teknikler -1gün

3.ÖĞRENME SİSTEMLERİ
Beynin yapısı ve hayata etkileri, Sağ-Sol Beyin Bütünleşmesi, Çoklu Zeka Türleri ve Temsil Sistemleri, Zihin Haritası Belirleme, Test Uygulamaları ve Değerlendirmesi, Öneri ve Önlemler – 1gün

4.İLİŞKİLERİ YÖNETMEK
Etkili İletişim, Beden Dili İletişim Nedir? İletişim engelleri nelerdir? Beden Dili. Çatışma Nedir?Yaratıcı Sorun Çözme Teknikleri) – 1gün

5.ÇÖZÜM ÇANTASI
Hızlı Okuma, Hafıza Teknikleri, Miton Dil Kalıpları, Kalibrasyon, Motivasyon – 2 gün

6.UYGULAMALAR Altı gün boyunca öğrenilen bilgilerin adaylar tarafından, uygulamalı olarak gerçekleştirilmesi ve genel değerlendirme.

Bütüncül Eğitim / Akademik Başarı Koçluğundan Kimler Faydalanabilir?

Öğrenme ile ilgili güçlük çeken, unutkan olduğunu düşünen, herhangi bir sınava (SBS, YGS, LYS, KPSS, ALES,TUS vb.) hazırlanmakta olan, yeni bir dil öğrenmeyi hedefleyen her yaştaki öğrenciler ve onlara eğitim veren eğitmen ve öğretmenler Akademik Başarı Koçluğundan faydalanabilirler.

Derin Yaşam Akademisi Bütüncül Eğitim / Akademik Başarı Koçluğu Sertifikasyon Programı sonunda;

1- DYA' nın Bütüncül Eğitim / Akademik Başarı Koçluğu Temel Uygulayıcılık Sertifikasına sahip olacaksınız,
2- DYA' nın sitesinde 2 yıl süreyle akredite olacaksınız,
3- DYA' nın yapacağı bireysel çalışmalara katılarak süpervizyon alacaksınız.

EĞİTMEN: Raşit Sacit ŞEN
SÜRE: 7 Gün
TARİH: Belirlenmedi
SAAT: 10:00-17:00
EĞİTİM ÜCRETİ :Merkezimizden bilgi alınız.

Derin Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır.Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de Bütüncül Eğitim Akademik Başarı Koçluğu Sertifikasyon Programı' ndan faydalanmak istiyorsanız biz 0530 240 49 69 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@derinyasamakademisi.com adresine yazabilirsiniz.