reikiReiki Nedir?

Tüm canlıların sahip olduğu bir yaşam enerjisi vardır. Bu enerji doğumla birlikte getirilmiştir. Yaşam enerjisi düşük olan insanlar daha kolay ve sık hastalanır. Reiki insanın yaşam enerjisini yükselten bir yöntemdir. Kanji Japonca'sı olan iki kelimeden oluşur. Rei: her yerde var olan  Ki: ruhsal yaşam enerjisi demektir. Tam sözlük anlamı olarak çevirdiğimizde her yerde varolan ruhsal yaşam enerjisi demektir.
Reiki üstatlarından bayan Takata Evrensel Yaşam Enerjisi olarak tercüme etmiştir. Çoğunluğun kabul ettiği tanım budur. Reiki, doğası gereği ruhsal bir çalışma olmasına rağmen, hiçbir dine ya da inanca bağlı değildir. Uygulaması çok güçlü olan ruhsal bir deneyimdir. Aynı zamanda, uygulayıcılarda psişik duyuları güçlendirir, ruhsal farkındalığın artmasını sağlar.

Reiki'nin Faydaları

Danışanlarımız bizlerle;
Daha sağlıklı bir bedene, Daha fazla enerjiye, Mükemmel bir dengeye, Daha hızlı çalışan bir detox sistemine, Daha güçlü bir bağışıklık sistemine, sahip olmak için çalışırlar.

Reiki'den Kimler Faydalanabilir?

Vücut dengesini ve uyumunu korumak, enerjisini yükseltmek, sadece fiziksel boyutta değil, zihinsel ve ruhsalolarak da iyi hissetmek isteyenler çalışmalarımızdan faydalanabilir.

EĞİTMEN: Raşit Sacit ŞEN
SÜRE: Seans
TARİH: Haftanın her günü
SAAT: 1 saat
EĞİTİM ÜCRETİ :Merkezimizden bilgi alınız.

Derin Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır.Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de Reiki hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bize 0530 240 49 69 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@derinyasamakademisi.com adresine yazabilirsiniz.