yoksulluktan_bollugaHayatımızda olan biten her ne varsa hepsinin tek sorumlusunun kendimiz olduğunu çoğunlukla unuturuz. Sürekli sonuçları değiştirmek ister ama hiç davranışlarımıza ve düşüncelerimize yönelmeyiz.
Bolluk denince akla ilk gelen para ve servete ilişkin kavramlardır. Oysa bunların dışında kalan pek çok kavram ve duygunun da yokluğunu yaşamaktayız. Yetenek, sevgi, huzur eksikliğini en çok hissettiklerimizden ilk anda aklımıza gelenlerdir.
Hayatımızın sorumluluğunu alarak geleceğimizin tek yöneticisi olmak mümkündür.

Yokluktan Bolluğa Eğitiminin Faydaları nelerdir?
Yokluktan Bolluğa Eğitimi boyunca hayatınızda neleri değiştirmek istediğinizi, değiştirmek istediğiniz bu alanları neden değiştiremediğinizi, değişiminize engel olan ailesel kalıplarınızı göreceksiniz.
Altı saat süren bu eğitim boyunca, paraya, bolluğa bakışınızı değiştirecek, bilinçaltınıza işlenmiş olan yanlış inanç kalıplarından arınacak ve gelecek planlarınızı oluşturacaksınız.

Yokluktan Bolluğa Eğitiminden Kimler Faydalanabilir?
Hayatı boyunca , neden hep kaybetme korkusu duyuyorum, neden haksızlığa uğruyorum, elimde avucumda ne varsa hepsini yitiriyorum, artık rahat bir nefes almak istiyorum, daha huzurlu ve bolluk içinde yaşamak istiyorum diyen herkes seminere katılabilir.
Not: Seminerimiz sadece kuramsal bilgi içermeyip, uygulamalı çalışmalar içerdiğinden katılımcıların spor ve rahat kıyafetlerle gelmeleri önerilir.

ÇALIŞMA ADIMLARI

  1. BAŞARININ EVRENSEL YASALARI
  2. SORUMLULUK ALMA
  3. TESPİT ETME ELEME
  4. PARAYA BAKIŞ
  5. OLUMLAMA/ DUA (İsteme sanatı)
  6. OBJE YARATMA
  7. 3 KANIT
  8. HOLOTERAPİ BOLLUK YARATMA

EĞİTMEN: Raşit Sacit ŞEN – Ayşe Sema ŞEN
SÜRE: 1 Gün
TARİH: Belirtilmedi
SAAT: 12:00-18:00
EĞİTİM ÜCRETİ : Merkezimizden bilgi alınız.

Derin Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır.Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de Yokluktan Bolluğa eğitiminden faydalanmak ya da detaylı bilgi almak istiyorsanız bize 0530 240 49 69 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@derinyasamakademisi.com adresine yazabilirsiniz.