bedendili_ve_etkiliEğitmen
Raşit Sacit Şen

Eğitimin Amacı
Sağlıklı iletişimin en öncelikli şartı olan ve etkin iletişimi, beden dilini etkili kullanarak sağlamayı öğrenmek isteyen kişilere, iş ve özel yaşamlarında yepyeni bir yol açmak, kendi ışıltılarının farkına varmaları amacıyla düzenlenen eğitimdir. Bu eğitim sayesinde, beden dilinizi doğru kullanarak işvereninizin, ailenizin, arkadaşlarınızın ve çevrenizdeki diğer insanların sizinle ilgili düşüncelerini değiştirebilirsiniz.

Süre: 1 gün

İçerik
Anlamak Ve Anlaşılmanın En Kolay Yolu: Beden Dili. Kişiler Arası İletişimde İnandırıcılık. Sözlü İletişimin kuralları ve etkin dinleme. Sözsüz İletişimde beden dilinin etkin kullanımı. Jest Ve Mimikler. Güvenlik Alanları. Susarak İletişim. Beden Dili Yalanı Nasıl Ele Verir? Beden Dilini Geliştirmek İçin Neler Yapılabilir?

Derin Yaşam Akademisi tarafından düzenlenen etkinlikler, workshoplar, seminerler ya da danışmanlık hizmetleri yalnızca bireysel gelişim yolculuğunuzda sizleri bilgilendirmek, potansiyelinizi açığa çıkartmak, kendinize ve çevrenize daha yararlı bir birey olmanıza aracılık etmek; özetle hayatınızın kalitesini artırmak amaçlıdır.Hiçbir etkinlik, workshop, seminer ya da danışmanlık hizmeti bir hastalık tanısı koyma ve tedavi etme amacı taşımaz.

Siz de Beden Dili ve Etkili İletişim Eğitiminden faydalanmak istiyorsanız bize 0530 240 49 69 numaralı telefonlardan ulaşabilir ya da info@derinyasamakademisi.com adresine yazabilirsiniz.