elif-ozkocÇok karanlık bir dönemimde; kendi kalbimin sesini duyamadığım, özümden ve hayat amacımdan çok uzaklaştığım bir zamanda kadim şifa yolları ile tanışma fırsatı buldum….

Uzun yıllardır süren kendi özümle tanışma ve dolayısıyla Yüce olana kavuşma yolumda edindiğim deneyimleri kendi değişiminde yol arkadaşı arayan canlar ile paylaşıyorum…

 Doğu, güney, batı, kuzey, toprak ana, gök baba ve kutsal kalbe, yani 7 kutsal yöne edilen dualar ve söylenen niyetler sonucu oluşturulan enerji alanı çalışmaların özünü oluşturuyor..bu alan yaşayan ve ruhu olan bir alan..bizlere şifa, farkındalık, dönüşüm, sevgi, bilgelik ,korunma ve ışık getiriyor..

Özellikle, kayıp ruh parçalarımızı geri çağırmak, içimizdeki çocuğun şifalanması ve özgürleşmesi, kalp sesimizi duyabilmek, yaratıcı enerjimizle ve yaratanla tekrar bağlantıya geçebilmek,  özümüzden yaşayabilmek , ilişkilerde ve hayatta kayıp gücümüzü geri alabilmek konularında derinleşmeyi seviyorum.

Bütün bunları, enerji aktarımı, şamanik şifa, sesle şifa, tören, sezgisel rehberlik ve öze bağlanma formunda sunuyorum..